Naslovnica > Novosti i obavijesti > Natječaj za Erasmus+ kombinirane intenzivne programe (blended intensive programmes – BIP) za razdoblje od 1. listopada 2023. do 30. lipnja 2024.

Sveučilište u Zagrebu objavljuje Natječaj za kombinirane intenzivne programe u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 unutar programskih zemalja (KA131) za razdoblje od 1. listopada 2023. do 30. lipnja 2024.

Rok za prijavu:

• Predviđena je otvorena mogućnost prijave intenzivnog programa tijekom duljeg vremenskog razdoblja do najkasnije 4. ožujka 2024. prema redoslijedu zaprimanja prijava („first come, first served“).
  • U slučaju ranijeg isteka planiranih financijskih sredstava, Sveučilište zadržava pravo ranijeg zatvaranja Natječaja, uz obavezu prethodne najave na mrežnim stranicama u roku od minimalno 2 radna dana prije ranijeg zatvaranja Natječaja.

Kombinirani intenzivni programi se mogu realizirati u razdoblju 1. listopada 2023. do 30. lipnja 2024.

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama.