Gostujuća predavanja dr. hab. Aleksandre Horecke

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Gostujuća predavanja dr. hab. Aleksandre Horecke

U tjednu 9.-13. siječnja 2023. dr. hab. Aleksandra Horecka (Filozofski fakultet, Sveučilište u Varšavi) gostuje na Sveučilištu u Zagrebu kao stipendistica mreže “Filozofija i interdisciplinarnost” Srednjoeuropskoga programa razmjene za sveučilišne studije (CEEPUS). U zajedničkoj organizaciji Filozofskoga fakulteta i Fakulteta filozofije i religijskih znanosti u Zagrebu profesorica Horecka održat će dva predavanja na Fakultetu filozofije i religijskih znanosti na engleskome (s primjerima rečenica na hrvatskome) pod naslovom “Applying the theory of Kazimierz Ajdukiewicz and Józef M. Bochenski to the formulation of an ontological thesis”.

Termini predavanja:

četvrtak 12. 1. 8:15-9:30
petak 13. 1. 10:15-11:45

Predavanja se održavaju u prostoriji 003.

Predavanja su obvezna za studente prve godine diplomskoga studija filozofije, a dobrodošli su svi studenti i profesori!