Časopis Disputatio Philosophica uvršten u bazu Scopus

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Časopis Disputatio Philosophica uvršten u bazu Scopus

S velikim zadovoljstvom objavljujemo da je časopis „Disputatio philosophica: International Journal on Philosophy and Religion“ Fakulteta filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu uvršten u bazu Scopus. Odluku je donio The Scopus Content Selection & Advisory Board (CSAB) na temelju pozitivne ocjene prijave koju je Fakultet podnio. U odluci je istaknuto da je prepoznato kako časopis pokriva širok spektar filozofskih tema i već ima uspostavljenu bazu čitatelja. Usto, časopis zadovoljava jezične zahtjeve Scopusa te objavljuje radove koji su jasno usklađeni s opsegom i ciljevima časopisa.

Uključenost u Scopus svakako će pridonijeti većoj vidljivosti i citiranosti radova objavljenih u časopisu „Disputatio Philosophica“. Zahvaljujemo svima koji su pridonijeli ovom važnom postignuću i veselimo se budućim uspjesima naših časopisa.