Naslovnica > Novosti i obavijesti > 7. međunarodni transdisciplinarni simpozij Bioetika i aporije psihe (4. i 5. svibnja 2023.)

7. međunarodni transdisciplinarni simpozij Bioetika i aporije psihe održat će se 4. i 5. svibnja 2023., u prostorijama Fakulteta filozofije i religijskih znanosti (Jordanovac 110).

Teme ovogodišnjeg skupa su:

– fenomenologija, neuroznanost i psihijatrija;
– logoterapija i ostali psihoterapijski pravci u suvremenom kontekstu;
– unapređenje i zaštita mentalnog zdravlja u zajednici;
– psihologija religije.

Izlagački program obogaćujemo predstavljanjem zbornika radova Bioetička motrišta o mentalnom zdravlju, otvaranjem izložbe likovnih radova Bioetički (S)trip, studentskom debatom i interaktivnom radionicom. Službeni jezici simpozija su hrvatski i engleski, a skup će se održati u hibridnoj varijanti koja uključuje izlaganja uživo, te u online modulu.

Zainteresirani za sudjelovanje online mogu se predbilježiti na adresu psiha@bioetika.hr, te će im veze za spajanje na ZOOM sobe biti poslane nekoliko dana prije početka skupa. Prisustvovanje svim sesijama i radionicama je besplatno.

Više informacija o skupu, izlagačima i programu nalazi se u privicima.

S pozdravima u ime organizacijskog odbora.
doc. dr. sc. Luka Janeš

PREUZMI BOOKLET