20 svibnja, 2022

Day

Međunarodni znanstveni skup Dante Alighieri: pjesnik, teolog i filozof Fakultet filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu i Institut sv. Tome Akvinskog, u suradnji s Teološkim fakultetom Sveučilišta u Fribourgu (Švicarska), Biblioteca Domenicana di Santa Maria Novella „Jacopo Passavanti“ i Memorie Domenicane iz Firence organiziraju međunarodni znanstveni skup „Dante Alighieri: pjesnik, teolog i filozof“ u...
Fakultet filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu organizira predavanje TRACTARIAN ETHICS – WAY OF LIFE predavačica: dr. sc. Varja Štrajn ENNOEMA, Institute of Linguistic, Philosophical and Social Research, Ljubljana Utorak, 24. 5. 2022. u 8:30 sati Dvorana Alessandro D’Errico (102) PLAKAT