27 rujna, 2021

Day

Dobitnici Rektorove nagrade za akademsku godinu 2020./2021. Rektor je na prijedlog Povjerenstva za Rektorovu nagradu, koje je pregledalo studentske radove dostavljene od strane sastavnica Sveučilišta u Zagrebu, nagradio ukupno 186 radova za Rektorovu nagradu u pet kategorija. Među dobitnicima nalazi se i student Fakulteta filozofije i religijskih znanosti Ivan David Dogan. Čestitamo!
Učenje u akademskom kontekstuInteraktivno predavanje – Online Sadržaj predavanja: Čemu služi pamćenje?Koje su vrste učenja bitne u akademskom kontekstu?Ostale bitne i povezane teme. Termin: četvrtak, 30. rujan 2021., od 17:00 do 19:00 sati. Način održavanja: Online Predavač: Božidar Nikša Tarabić Detaljnije informacije i prijava