23 travnja, 2021

Day

U sklopu kolegija Povijest suvremene filozofije u srijedu 28. 4. 2021. godine s početkom u 10:30 sati održat će se gostujuće predavanje na temu Utjecaj fenomenologije i egzistencijalizma na psihoterapiju. Predavanje će održati Margareta Mesić, univ. spec., klinička psihologinja, certificirana geštalt psihoterapeutkinja, doktorandica na Studijskom centru socijalnog rada Pravnog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu. Predavanje će...
U noći knjige pozivamo vas da nam se pridružite u upoznavanju djela isusovca, duhovnog pisca i leksikografa Jurja Habdelića. MJESTO:Knjižnica Juraj Habdelić – Fakultet filozofije i religijskih znanosti Pratite nas na linku u živo VRIJEME:Početak programa: 23.04.2021 u 20:00