18 veljače, 2021

Day

Odluku o početku nastave kao i smjernice za održavanje nastave možete pročitati ovdje. Raspored pretavanja u ljetnom semestru ak. god. 2020./2021.
Raspisan je natječaj za dodjelu Rektorove nagrade. Prijava radova za Rektorovu nagradu obavlja se popunjavanjem odgovarajućih obrazaca na mrežnoj stranici Sveučilišta u Zagrebu https://apps.unizg.hr/rektorova-nagrada/Studenti mogu pristupiti ovoj aplikaciji svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom. Rok za prijavu na Natječaj je srijeda 30. lipnja 2021. do 16 sati. U prilogu: Tekst natječaja i pravilnik
Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Zagrebu u akademskoj godini 2020./2021. održat će se u utorak, 23. ožujka 2021. i srijedu, 24. ožujka 2021. (pipadajuće Odluke: ovdje, ovdje i ovdje) Popratni materijal: UPUTE IZBORNOG POVJERENSTVA SUZGKandidacijski obrazac 2021Odluka o vremenu i mjestu provođenja te rokovima za predaju kandidatura za studentske izboreNaputak o radu biračkog...