Naslovnica > Novosti i obavijesti > 1. KRUG NATJEČAJA za Erasmus+ mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u ak. god. 2023./2024.

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
na temelju odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu raspisuje

1. KRUG NATJEČAJA
za mobilnost nastavnoga i nenastavnoga osoblja te za dolazak nenastavnoga osoblja iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH u okviru Erasmus+ programa Ključne aktivnosti 1 (KA131) – Projekti mobilnosti unutar programskih zemalja u akademskoj godini 2023./2024.

za aktivnosti:

• podučavanje (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica te nenastavno osoblje iz tvrtki i znanstvenih ustanova izvan RH)
  • kombinirana aktivnost podučavanja i osposobljavanja (nastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica)
  • osposobljavanje (nastavno i nenastavno osoblje Sveučilišta u Zagrebu i sastavnica).

Rok za  prijavu :

1. ZA ODLAZNO OSOBLJE

Rok za online prijavu: srijeda,  17. svibnja  2023. u 12 sati (podne)
U obzir će se uzimati isključivo prijave koje su podnijete online zaključno do 12 sati (podne) na naznačeni datum roka za prijavu.

2. ZA DOLAZNO NENASTAVNO OSOBLJE IZ TVRTKI I ZNANSTVENIH USTANOVA IZVAN RH

Rok za slanje prijavne dokumentacije za dolazne predavače iz stranih tvrtki/znanstvenih ustanova je srijeda,  17. svibnja 2023.
Sastavnice šalju prijave dolaznih predavača iz stranih tvrtki/znanstvenih ustanovaSredišnjem uredu za međunarodnu suradnju Sveučilišta u Zagrebu na staff@unizg.hr do zaključno 17. svibnja 2023.

Natječaj je objavljen na sveučilišnim stranicama.