Studentski simpozij “Filozofija u svakodnevici”

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Studentski simpozij “Filozofija u svakodnevici”

Drage kolegice i kolege,

koristimo prigodu obavijestiti kako studentska udruga Fakulteta filozofije i religijskih znanosti, Disputatio, i ove akademske godine održava redoviti studentski simpozij na temu Filozofija u svakodnevici.

Od drevne antike filozofija je smatrana načinom života, a njena primjena u svakodnevici bila je itekako zamijećena. Štoviše, prisutnost filozofije u svakodnevnim čovjekovim aktivnostima nikada nije iščezla. Neuništivost filozofskoga razlučivanja, jednako kao i potreba za istim, krije se u raznim aspektima čovjekova života. Upravo smo iz toga razloga željni čuti promišljanja studenata, ljubitelja filozofije.

Simpozij će se održati 22. svibnja 2024. godine na Fakultetu filozofije i religijskih znanosti. Izlaganje mogu prijaviti studenti prijediplomskih, diplomskih i doktorskih studija. Sažetak (do 900 znakova s razmacima) mora sadržavati naslov rada te ime i prezime autora.

Molimo da prijave za izlaganje šaljete do 30. travnja 2024. (zaključno) na mail adresu udruge: udruga.disputatio@gmail.com putem koje će vam biti proslijeđen obrazac za prijavu.

Za sva dodatna pitanja budite slobodni javiti se na: udruga.disputatio@gmail.com

PREDSJEDNIK UDRUGE
Sven Malkoć