Simpozij Umijeće suđenja (27.4.2023.)

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Simpozij Umijeće suđenja (27.4.2023.)

👉 Dragi profesori i profesorice, kolege i kolegice, dragi prijatelji i prijateljice, čast nam je predstaviti raspored izlaganja našeg simpozija.

☝️ Udruga Disputatio organizira jednodnevni studentski simpozij na temu Uloga kritičkog razmišljanja u izazovima današnjice.  Svjesni međuljudskih odnosa u kontekstu društva, politike, religije, etike, ekologije i ostalih područja uviđamo, svjesno ili nesvjesno, potrebu za razvojem i upotrebom kritičkog aparata koji je po riječima mnogih filozofa temeljno oruđe čovjeka. Suvremeni čovjek suočen je s činjenicom da bez aktivne upotrebe kritičkog razmišljanja teško može opstati unutar društva i zajednice.

👌 Simpozij će se održati u četvrtak, 27. travnja 2023. godine na Fakultetu filozofije i religijskih znanosti, Jordanovac 110. Svi ste i više nego dobrodošli!

🤝 Veselimo se temama naših izlagača, produbljivanju znanja, novim poznanstvima i prijateljstvima.

👏 Vidimo se!”

PREUZMI RASPORED IZLAGANJA