Poziv na sudjelovanje na simpoziju poslijediplomskih doktorskih studija

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Poziv na sudjelovanje na simpoziju poslijediplomskih doktorskih studija

Fakultet filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu organizira Četvrti simpozij poslijediplomskih doktorskih studija u petak 24. rujna 2021. Simpozij nosi naslov Dijalozi (IV), jer je cilj simpozija doktoranada omogućiti mladim istraživačima na društveno-humanističkim područjima (uključujući i interdisciplinarne teme) da, u suradnji sa svojim mentorima, pripreme i prezentiraju specifični vid vlastitoga znanstvenog istraživanja.

Simpozij je otvoren doktorandima svih Sveučilišta i fakulteta u Republici Hrvatskoj i inozemstvu. Službeni jezici simpozija su hrvatski i engleski.

Prijave tema otvorene su do 1. rujna 2021. Uz prijavu teme, nužno je priložiti: ime i prezime doktoranda te naziv fakulteta na kojem je upisan na doktorski studij, polje i granu na kojoj provodi doktorska istraživanja, ime i prezime mentora te sažetak na hrvatskom ili engleskom jeziku (do 1800 znakova).

Potvrdu o prihvaćanju teme za izlaganje na simpoziju kandidati će dobiti do 10. rujna 2021.

Prijave teme slati na: doktorski@ffrz.unizg.hr