Poziv: Grupa podrške za studente

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Poziv: Grupa podrške za studente

Dragi studenti,

s radošću vas obavještavamo o pokretanju grupe podrške Obiteljskoga centra Fakulteta filozofije i religijskih znanosti. U sigurnom i podržavajućem okruženju imat ćete priliku podijeliti svoje brige, osjećaje i iskustva, te dobiti podršku i razumijevanje.

Početak: prosinac 2023.

Dinamika: dva puta mjesečno u poslijepodnevnim satima

Mjesto: Jordanovac 110

Voditelji: profesori s iskustvom u psihoterapijskom radu – izv. prof. dr. sc. Antun Volenik, doc. dr. sc. Luka Janeš i doc. dr. sc. Ines Skelac.

Zašto se pridružiti?

•             Podijelite svoje brige u sigurnom okruženju.

•             Naučite strategije za suočavanje sa stresom i anksioznošću.

•             Dobijte razumijevanje i podršku kolega i voditelja.

O čemu ćemo razgovarati?

O svemu o čemu želite. Voditelji će za svaki susret pripremiti određene aktivnosti, ali predviđeno je da grupa sama kreira svoju dinamiku.

Kako se prijaviti?

Molimo vas da ispunite obrazac na sljedećoj poveznici: https://forms.gle/wiVWYx6tGyvtnK6U7

Prijave su moguće do 4. 12. 2023. Grupa je zatvorenog tipa te naknadne prijave i uključivanje novih članova nakon početka rada više neće biti moguće.

Radujemo se vašim prijavama i zajedničkom putovanju!

Srdačno,

Obiteljski centar FFRZ-a