Ovjera indeksa za više godine studija, ak. god. 2020./2021.

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Ovjera indeksa za više godine studija, ak. god. 2020./2021.

Upisi u više godine studija – ovjera indeksa u

akademskoj godini 2020./2021.

Za upis u studentskoj referadi potrebno je donijeti indeks.

Prvi tjedan, od 19. do 23. listopada 2020. od 9:00 do 13.00 sati.

Preddiplomski studij filozofije i preddiplomski studij filozofije i religijskih znanosti:

19. listopada (ponedjeljak): 1. godina – ponovni upis (ponavljanje).
20. listopada (utorak): 2. godina, redovni upis + ponovni upis 2. godine.
21. listopada (srijeda): 3. godina, redovni upis + ponovni upis 3. godine.

Diplomski studij filozofije i diplomski studij religijskih znanosti:

22. i 23. listopada (četvrtak i petak): redovni upis u drugu godinu + ponovni upis u prvu i drugu godinu.

Drugi tjedan, od 26. do 30. listopada 2020. od 9:00 do 13.00 sati studenti preuzimaju ovjereni indeks.

Preddiplomski studij filozofije i preddiplomski studij filozofije i religijskih znanosti:

26. i 27. listopada (ponedjeljak i utorak) – druga i treća godina te ponavljači prve, druge i treće godine.

Diplomski studij filozofije i diplomski studij religijskih znanosti:

28., 29. i 30. listopada (od srijede do petka) – druga godina studija i ponavljači prve i druge godine.

Testiranje semestra (ovjera indeksa) i upis se ne naplaćuju.

Napomena:
Studentima prve godine preddiplomskih studija (prvi upis) i studentima prve godine diplomskih studija (prvi upis) indeks je ovjeren za zimski semestar te nemaju obvezu u navedenim terminima predati indeks u referadu.