Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (prvi krug)

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Natječaj za akademsku mobilnost u 2021. godini (prvi krug)

Sveučilište u Zagrebu raspisuje

NATJEČAJ ZA AKADEMSKU MOBILNOST U 2021. GODINI (prvi krug)

prema sljedećim stavkama:

1. a) odlazna mobilnost prema strateškim partnerima:
  1. b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome svijetu (nije nužno da Sveučilište u Zagrebu ili sastavnica imaju sklopljen međuinstitucijski sporazum)
  2. c) mobilnost doktorskih studenata Sveučilišta u Zagrebu (kotizacije za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima)
  3. d) najava dolazne mobilnosti temeljem bilateralnih međusveučilišnih i međufakultetskih sporazuma i dolazne mobilnosti u svrhu sklapanja novih sporazuma i novih oblika suradnje

Skrećemo pažnju da se u stavci c), zbog izvanrednih okolnosti uzrokovanih pandemijom bolesti COVID-19, iznimno odobrava sudjelovanje u online verzijama znanstveno-stručnih skupova za koje su se kandidati prijavili.

Podsjetnik: Kandidati se prvo prijavljuju online, a zatim natječajnu dokumentaciju dostavljaju matičnoj sastavnici do internog roka koji je zadala sastavnica. U stavkama a) i d) prijavljuju se mobilnosti koje se mogu ostvariti kroz cijelu 2021. godinu, dok se u stavkama b) i c) prijavljuju mobilnosti koje će se ostvariti unutar prvih šest mjeseci 2021. godine.

Rokovi za prijavu:

• za kandidate: kandidati se mogu prijaviti onlinedo zaključno 6. studenoga 2020. Kandidati dostavljaju svoju online prijavu zajedno s ostalom natječajnom dokumentacijom svojim matičnim sastavnicama koje određuju interni rok za prijavu.

• interni rok za prijavu na natječaj za akademsku mobilnost je 9. studenoga 2020. godine.

Privitci su dostupni ovdje.