Drugi poziv na International Wittgenstein Symposium, Zagreb, 2.-3. 12. 2021.

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Drugi poziv na International Wittgenstein Symposium, Zagreb, 2.-3. 12. 2021.

Pozivamo vas da sudjelujete na međunarodnoj konferenciji posvećenoj Wittgensteinu “International Ludwig Wittgenstein Symposium” koju Fakultet filozofije i religijskih znanosti organizira povodom stote obljetnice objave Tractatusa te sedamdesete obljetnice smrti Ludwiga Wittgensteina.
Teme izlaganja mogu biti vezane za bilo koji aspekt Wittgensteinove filozofije, kao i njezine primjene i utjecaje.
Rok za predaju sažetaka je 25. 10. 2021. (produljeni rok). Sažetci se zaprimaju putem web obrasca dostupnog na mrežnim stranicama konferencije https://wittgenstein.world/.

Na konferenciji će se održati posebna studentska sesija, stoga pozivamo studente da prijave i svoje radove.
U sklopu konferencije održat će se i promocija novog prijevoda Tractatusa na hrvatski jezik.

Poziv na konferenciju dostupan je ovdje.