Dan Fakulteta i promocija diplomiranih studenata

Naslovnica > Novosti i obavijesti > Dan Fakulteta i promocija diplomiranih studenata

Danas, 6. studenoga 2020., obilježavamo Dan Fakulteta filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu.

Primjereno epidemiološkim (ne)prilikama u našoj zemlji odlučili smo da ove godine naš dan ne obilježimo tradicionalnim okupljanjem. Za tu prigodu snimili smo kratki videozapis s govorom našega dekana, prof. dr.sc. Ivana Kopreka, popisom imena naših promoviranih i nagrađenih studenata te čestitkama uvaženih gostiju među kojima su prof.dr.sc. Damir Boras, rektor Sveučilišta u Zagrebu,  prof.dr.sc. Radovan Fuchs, ministar znanosti i obrazovanja, prof.dr.sc. Jeff Gingerich, vice-rector University of Scranton, SAD, prof.dr.dr.sc. Winfried Löffler, Universität Innsbruck, Austrija.

U velikoj nadi da ćemo se vidjeti uživo na proslavi Dana našega fakulteta – iduće godine, pozivamo Vas da pogledate naš prigodni videozapis na sljedećoj poveznici