6. međunarodni transdisciplinarni simpozij Bioetika i aporije psihe

Naslovnica > Novosti i obavijesti > 6. međunarodni transdisciplinarni simpozij Bioetika i aporije psihe

Ovogodišnje glavne teme skupa su:

– zaštita i očuvanje mentalnog zdravlja u zajednici;

– mentalno zdravlje i duhovnost;

– destigmatizacija korisnika i sustava usluga mentalnog zdravlja;

– bioetički aspekti ovisnosti;

– psihoterapija u transdisciplinarnom kontekstu

Također, program obogaćujemo predstavljanjem recentnih izdanja i publikacija, radionicama, umjetničkim izložbama i kazališnom predstavom. Službeni jezici simpozija su hrvatski i engleski.

Organizatori su ovogodišnjeg skupa Centar za bioetiku Fakulteta filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatsko bioetičko društvo, Znanstveni centar izvrsnosti za integrativnu bioetiku, Hrvatsko filozofsko društvo, Nacionalno udruženje za istraživanje i poslijediplomske studije psihologije (ANPEPP, Brazil).

Mjesto održavanja skupa je Fakultet filozofije i religijskih znanosti Sveučilišta u Zagrebu, Jordanovac 110.

Molimo Vas da prijave za izlaganja šaljete na psiha@bioetika.hr zaključno do 24. travnja 2022.

POZIV ZA SLANJE SAŽETAKA

OBRAZAC ZA PRIJAVU