2. KONFERENCIJA – PODUZETNIŠTVO S POVJERENJEM, 24.veljače 2024.

Naslovnica > Novosti i obavijesti > 2. KONFERENCIJA – PODUZETNIŠTVO S POVJERENJEM, 24.veljače 2024.

Pozivamo zainteresirane studente i profesore vašeg fakulteta da nam se pridruže na 2. Konferenciji Poduzetništvo s povjerenjem koja će se održati 24. veljače 2024. Prigodni program započet će Svetom Misom u Bazilici Svetog Antuna Padovanskog u 9 sati nakon čega će se konferencija nastaviti u Velikoj dvorani Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Na konferenciji sudionike očekuje 5 vrsnih govornika; Don Damir Stojić – vojni kapelan na Hrvatskom vojnom učilištu Dr. Franjo Tuđman, duhovnik zajednice Božja pobjeda, don Mihovil Kurkut – voditelj salezijanskog oratorija u Rijeci, glavni urednik i direktor izdavačke kuće, Eva Vukina – akademska slikarica i poduzetnica, te poduzetnice s dugogodišnjim iskustvom Mirjana Topčić i Nada Rukavina.

Stručne radionice prilika su sudionicama za usvojiti nova biznis znanja i vještine. Pomno osmišljene teme vodit će eminentna imena stručnjaka za područja: Organizacija vremena – Manuela i Vladimir Grebenar, Postavljanje poslovne strategije – Monika Friščić i Ivona Zgrabljić, Brending i prodaja – Ante i Nikolina Mihaljević, Franjina ekonomija – Miriam Mary Brgles i Katarina Bukša, Biznis i Biblija – Lana Jukić i Krešimir Prevendar, Krizna komunikacija – Davor Trbušić, Financije s Bogom – Marko Matijašević.

Uz duhovno-poslovni program biti će prilike i za druženje i umrežavanje, tako ćete uz uživanje u gastro i eno delicijama, doručku i ručku, imati priliku uživati i u vrhunskim izvedbama poznatih izvođača – Stjepana Lacha, Vanesse Mioč, Pave Ravenščak i Sestri Halužan.

‌Konferenciju će biti moguće pratiti i online. Tako će priliku dobiti sve oni zainteresirani koji nisu u mogućnosti biti u Zagrebu. Online sudjelovanje bit će moguće na tehnički visokoj razini i tako pružiti zajedništvo i sa sudionicima iz drugih dijelova Hrvatske i inozemstva. Radionicu pod nazivom “Menadžment vlastitog imidža” koju će voditi Fran Reizl, te će ju svi sudionici imati mogućnost pogledati tijekom sljedećih 48 sati.

Sve informacije o programu i prijavi pronađite na www.poduzetnistvospovjerenjem.hr