info@ffrz.unizg.hr +385 1 2094 440

Nastavno osoblje

Naslovnica > Fakultet > Nastavno osoblje

Redoviti profesori u trajnom zvanju

akademik, prof.dr.sc. Mislav Ježić

Redoviti profesor u trajnom zvanju
m.jezic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 117

prof. dr. sc. Ivan Koprek

Redoviti profesor u trajnom zvanju
ikoprek@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 126

prof. dr. sc. Tihomil Maštrović

Redoviti profesor u trajnom zvanju
t.mastrovic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 117

prof. dr. sc. Anto Mišić

Redoviti profesor u trajnom zvanju
amisic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 122

Redoviti profesori

prof. dr. sc. Ivan Šestak

Redoviti profesor
ivan.sestak@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 125

Izvanredni profesori

izv. prof. dr. sc. Ivan Antunović

Izvanredni profesor
iantunovic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 25

izv. prof. dr. sc. Daniel Miščin

Izvanredni profesor
dmiscin@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 117

izv. prof. dr. sc. Anto Gavrić

Izvanredni profesor
anto.gavric@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 124

Docenti

doc. dr. sc. Niko Bilić

Docent
niko.bilic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 117

doc. dr. sc. Barbara Ćuk

Docent
barbara.cuk@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 119

doc. dr. sc. Marija Džinić

Docent
m.dzinic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 119

doc. dr. sc. Luka Janeš

Docent
luka.janes@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 120

doc. dr. sc. Tadija Milikić

Docent
tmilikic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 122

doc. dr. sc. Petar Tomev Mitrikeski

Docent
petar.tomev.mitrikeski@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 121

doc. dr. sc. Marina Novina

Docent
marina.novina@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 124

doc. dr. sc. Dalibor Renić

Docent
dalibor.renic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 121

doc. dr. sc. Ines Skelac

Docent
ines.skelac@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 118

doc. dr. sc. Antun Volenik

Docent
voleniksj@gmail.com

Asistenti

dr. sc. Dan Đaković

Asistent
dan_djakovic@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 120

dr.sc. Marijana Kolednjak

Asistent
marijana.kolednjak@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 118

mr. sc. Mikolaj Martinjak

Asistent
mikolaj.martinjak@ffrz.unizg.hr
Kabinet br. 120

Vanjski suradnici

Igor Martinjak

Silabi kolegija:

Grčki jezik HR/EN
Latinski jezik 1 HR/EN
Latinski jezik 2 HR/EN
 

Prijava na newsletter

Primite najnovije informacije u svoj elektronski sandučić